Zaawansowana technologia zapewniająca większy komfort i bezpieczeństwo.

Nowa, inteligentna technologia premium ze szczególnym naciskiem na wygodę i funkcjonalność. Nowy Hyundai SANTA FE staje na szczycie swojej klasy: poznaj to, co najlepsze w wydajnych układach napędowych z opcjami hybrydowymi i hybrydowymi typu plug-in, a także pierwszorzędnymi funkcjami bezpieczeństwa i łączności.

Wygoda

Inteligentny komfort i wygoda.

Nowy Santa Fe oferuje najwyższy komfort i wygodę dzięki bardzo wszechstronnemu systemowi siedzeń i praktycznym rozwiązaniom, takim jak inteligentne elektryczne otwieranie bagażnika i funkcja bezpiecznego otwierania bagażnika. Ty, Twoja rodzina i przyjaciele docenicie zwiększoną przestrzeń na nogi w drugim i trzecim rzędzie, jeszcze większą pojemność bagażnika i mnóstwo sprytnych schowków optymalnie rozmieszczonych w całym wnętrzu.

Interior view of the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV showing all the seats.
Interior view of the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV showing a child adjusting the seat.

Wyjątkowo komfortowe siedzenia.

Ciesz się komfortem pierwszej klasy dla 7 pasażerów oraz olbrzymią przestrzenią ładunkową. Wybierasz się w dłuższą podróż? Możesz swobodnie przesuwać i składać siedzenia w drugim rzędzie (podział 40/20/40), aby z łatwością dostosować wnętrze do liczby pasażerów i ilości bagażu. Za naciśnięciem jednego przycisku siedzenia drugiego rzędu unoszą się i przesuwają, by ułatwić dostanie się do ostatniego rzędu.

A picture of the head-up display inside the new Hyundai Santa Fe SUV.

Wyświetlacz Head-Up.

Wyświetlacz przezierny head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, pokazując ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na przedniej szybie.

Premium system audio marki KRELL.

Wysokiej klasy system audio KRELL zapewnia znakomitą jakość dźwięku. Aż 10 głośników zapewnia wszystkim na pokładzie niesamowite wrażenia z dźwięku przestrzennego, napędzane przez wysokiej jakości 12-kanałowy wzmacniacz o łącznej mocy wyjściowej 589 watów.

Image of the KRELL premium sound system inside the new Hyundai Santa Fe.

Łączność

Nowoczesne funkcje łączności.

Nowy Hyundai SANTA FE jest wyposażony we szereg nowoczesnych i zaawansowanych technologii, takich jak bezprzewodowe dublowanie smartfona, oraz usługi Bluelink®. Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.

A close-up image of the upgraded wireless charging pad in the new Hyundai Santa Fe.

Bezprzewodowe ładowanie.

Ulepszona ładowarka bezprzewodowa jest jeszcze skuteczniejsza, umożliwiając szybkie i łatwe ładowanie smartfona bez plątaniny kabli.

A close-up image of the Apple Car Play and Android Auto screen in the new Hyundai Santa Fe.
1

Apple Car Play i Android Auto.

Teraz możesz korzystać z funkcji smartfona na dużym 8-calowym ekranie dotykowym bez użycia kabla, dzięki bezprzewodowej wersji Apple CarPlay™ i Android Auto™.

 1. screenshot of Hyundai bluelink app on the iphone: unlocking the car

  Zdalne blokowanie i odblokowanie drzwi.

  Zdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu samochodu? Nowy Hyundai SANTA FE da Ci znać, wysyłając powiadomienie na telefon. Po wprowadzeniu kodu PIN można zablokować lub odblokować zamki przyciskiem w aplikacji.

 1. 1
 1. screenshot of Hyundai bluelink app on the iPhone: send destination to car

  Cel podróży wysyłany do samochodu.

  Jeśli Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid jest wyposażony w nawigację, to możesz użyć aplikacji Bluelink, aby wyszukać cel podróży, gdy jesteś poza samochodem. Bluelink zsynchronizuje dane z nawigacją w samochodzie. Możesz wsiadać i od razu ruszać w drogę.

 1. 1
 1. screenshot of Hyundai bluelink app on the iPhone: find parked car

  Znajdź mój samochód.

  Nie pamiętasz, gdzie zaparkowałeś? Wystarczy otworzyć aplikację Bluelink, aby zobaczyć aktualne położenie swojego samochodu – w dowolnym miejscu na świecie.

 1. 1
 1. screenshot of a Hyundai bluelink notification on the iPhone: theft detection alert

  Powiadomienie o alarmie.

  Bluelink stale pilnuje Twojego samochodu. Jeśli włamywacz zdoła otworzyć drzwi Twojego samochodu, aplikacja wyśle powiadomienie na smartfon.

 1. 1
 1. screenshot of bluelink app on the iPhone: vehicle report

  Informacje o kondycji pojazdu.

  W każdej chwili możesz z aplikacji Bluelink przeprowadzić zdalną diagnostykę samochodu. Raport o pojeździe zawiera takie informacje, jak: ciśnienie w oponach, lampka ostrzegawcza awarii, poduszka powietrzna, układ hamulcowy i inne.

 1. 1
 1. screenshot of bluelink app on the iPhone: vehicle status

  Status pojazdu.

  Martwisz się, czy wystarczy paliwa? Użyj aplikacji. W dowolnym momencie skorzystaj ze zdalnego dostępu do informacji o pojeździe, np. zasięg, otwarte/zamknięte lub zablokowane/odblokowane drzwi, otwarte/zamknięte szyby lub bagażnik.

 1. 1
Close-up of the all-new Hyundai Santa Fe AVN touchscreen with navigation system on screen

Wyznaczanie tras.

Trasy nie są już obliczana przez procesor w urządzeniu nawigacyjnym, ale przez potężny serwer w chmurze Hyundai. Czemu takie rozwiązanie jest lepsze? Ponieważ umożliwia dokładniejsze prognozowanie ruchu, precyzyjniejsze określanie czasu dojazdu i bardziej niezawodne obliczanie tras.

Blue link Last Mile Navigation function

Nawigacja po zaparkowaniu.

Czasami trzeba zaparkować samochód i dojść do miejsca docelowego pieszo. Jeśli jesteś w odległości od 200 m do 2 km do celu, przełączyć nawigację z samochodu do aplikacji Bluelink w telefonie. Wykorzystując możliwości rzeczywistości rozszerzonej telefon poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dotrzeć.

Usługi łączności Bluelink®

Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Bluelink® zapewnia bezproblemową łączność i inteligentne funkcje, dzięki którym jazda jest jeszcze wygodniejsza.

Osiągi

Nowa gama silników zapewniających większą wydajność i moc.

Ciesz się większą wydajnością i mocą. Nowy Santa Fe jest oferowany z zupełnie nową gamą silników o niższej emisji CO2 i jest pierwszym Hyundaiem w Europie, który trafił do sprzedaży z nowym hybrydowym układem napędowym „Smartstream” oraz napędem hybrydowym typu plug-in.

The new 8-speed wet double-clutch transmission of the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV.

Nowa 8-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia automatyczna 8DCT

Nowa 8-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (8DCT) zapewnia płynną zmianę przełożeń tradycyjnej automatycznej skrzyni biegów, zwiększając jednocześnie wydajność w porównaniu z innymi skrzyniami biegów.

 1. An image of the 1.6 T-GDI turbo hybrid engine in the new Hyundai Santa Fe Hybrid.

  Napęd hybrydowy.

  Oferująca łączną moc 230 KM, hybrydowa wersja nowego Santa Fe jest napędzana dynamicznym tandemem nowego silnika benzynowego z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem 1.6 T-GDI Smartstream oraz silnika elektrycznego o mocy 44,2 kW, który czerpie jego energię z akumulatora litowo-polimerowego 1,49 kWh. Ta wersja jest dostępna z napędem na przód lub na cztery koła.

 1. 1
 1. An image of the 1.6 T-GDI turbo hybrid engine in the new Hyundai Santa Fe Hybrid.

  Napęd typu Plug-in.

  Dostępny na początku 2021 roku Nowy Santa Fe hybrid plug-in będzie napędzany dynamicznym tandemem nowego silnika benzynowego z turbodoładowaniem bezpośrednim wtryskiem 1.6 T-GDI Smartstream oraz silnika elektrycznego o mocy 66,9 kW, który czerpie jego energię z akumulatora litowo-polimerowego 13,8 kWh. Ta wersja będzie dostępna tylko z napędem na cztery koła. Łączna moc układu wynosi 265 KM.

 1. 1
 1. An image of the 2.2 SmartStream Diesel engine in the new Hyundai Santa Fe SUV.

  Diesel 2.2 CRDI.

  Czterocylindrowy silnik wysokoprężny SmartStream osiąga moc 202 KM i moment obrotowy 440 Nm. Będzie oferowany z napędem na przód lub na cztery koła. Nowy blok silnika wykonano z aluminium zamiast stali, co pozwoliło obniżyć masę o 19,5 kg. Ulepszono także wiele innych podzespołów, aby obniżyć zużycie paliwa. Ponadto silnik został wyposażony w nowy układ wtrysku 2200 bar, który poprawia ogólną wydajność.

 1. 1

Napęd 4WD i selektor trybu terenowego.

Śnieg czy piach? Sport czy Eco? Ty wybierasz. Możesz z łatwością wybierać tryb jazdy zależnie od warunków – i nastroju! Wybierz tryb Sport, aby uzyskać najlepsze osiągi dzięki zmienionej charakterystyce reakcji na gaz, zmiany biegów i wspomagania kierownicy. Tryb Eco zapewnia maksymalną oszczędność paliwa dzięki zmodyfikowanemu przyspieszeniu, punktom zmiany biegów i wydajności klimatyzacji. W trybie Comfort samochód zapewnia zrównoważone osiągi i oszczędność paliwa.

An image of the Terrain Mode Selector on the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV.
 1. Illustration of the snow terrain mode of the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV.

  Tryb Snow.

  Optymalizuje sterowanie, minimalizując poślizg kół na śliskiej i zaśnieżonej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

 2. Illustration of the sand terrain mode of the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV.

  Tryb Sand.

  Optymalizuje płynny start i wydajność na piaszczystej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

 3. Illustration of the mud terrain mode of the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV.

  Tryb Mud.

  Optymalizuje wydajność na błotnistej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

  Układ napędu na wszystkie koła HTRAC™.

  ła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. Nowy SANTA FE jest dostępny z bardzo sprawnym układem napędu na wszystkie koła, zapewniającym optymalne prowadzenie i zachowanie w zakrętach – śliskie ulice miejskie i wyboiste dróżki wiejskie nie stanowią już wyzwania.

  Side view of the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV.

  Zupełnie nowa platforma.

  Nowy SANTA FE jest oparty na całkowicie nowej platformie Hyundai trzeciej generacji, która pozwala na znaczną poprawę osiągów, prowadzenia, obniżenie zużycia paliwa i poprawę bezpieczeństwa.

  The MacPherson suspension of the new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV.

  Zaawansowane zawieszenie.

  Zawieszenie MacPhersona zapewnia lepszą stabilność i właściwości jezdne. Tylne zawieszenie wielowahaczowe zapewnia komfort jazdy i zajmuje mniej miejsca.

  Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

  Nowoczesne i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy Hyundai SmartSense, takie jak Asystent jazdy autostradowej czy Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem, sprawiają że Nowy Santa Fe może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium. Dostępny jest również nowy Asystent automatycznego parkowania, który zaparkuje samochód za Ciebie.

  Illustration depicting the Hyundai Highway Drive Assist

  Asystent jazdy autostradowej (HDA)

  Nowy SANTA FE jest pierwszym modelem wyposażonym w Asystenta jazdy autostradowej (HDA). Funkcja ta jest połączeniem asystenta podążania na pasie ruchu i inteligentnego tempomatu. Wykorzystuje czujniki i dane z nawigacji, aby zapewnić bezpieczną jazdę, automatycznie dostosowując prędkość w określonych warunkach. Kierowca może włączyć HDA jednym naciśnięciem przycisku na kierownicy.

  Three new Hyundai Santa Fe 7 seat SUVs parked next to each other.

  Asystent automatycznego parkowania (RSPA)

  Nowy SANTA FE potrafi samodzielnie zaparkować lub wyjechać z miejsca parkingowego. System może zaparkować tyłem na wyznaczonym miejscu parkingowym po naciśnięciu jednego przycisku.

  The new Hyundai Santa Fe 7 seat SUV using the Reverse Parking Collision-Avoidance Assist.

  Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem (PCA-R)

  Ta nowa funkcja wykorzystuje tylne i boczne czujniki radarowe do wykrywania przeszkód podczas cofania, ostrzega przed zagrożeniem, a w razie potrzeby automatycznie hamuje w celu uniknięcia kolizji.

  Ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich.

  Nowy SANTA FE został zaprojektowany, aby kompleksowo chronić kierowcę i pasażerów. Oprócz sześciu poduszek powietrznych: dwie przednie poduszki powietrzne, dwie boczne poduszki powietrzne – dzięki całkowicie nowej platformie samochodowej Hyundaia osiągnięto znaczną poprawę bezpieczeństwa podczas kolizji. Samochód lepiej amortyzuje uderzenie w przypadku kolizji, jednocześnie minimalizując deformację przestrzeni pasażerskiej.

  An illustration of the six airbags inside the new Hyundai Santa Fe.