Hyundai i20. Wyznacza nowe standardy.

Dynamiczny i wyróżniający się, i20 Nowej Generacji jest przykładem nowego standardu jakości w klasie samochodów miejskich. Łączy wiodące w segmencie funkcje bezpieczeństwa i łączności, jest również pierwszym samochodem w Europe zainspirowanym nową filozofią designu Hyundaia – ciesz się jazdą.

Instalacja LPG.

Hyundai i20 już teraz dostępny także z instalacją LPG w atrakcyjnej cenie 5 536 zł brutto. O szczegóły zapytaj swojego Autoryzowanego Dealera Hyundai.

Zalety

Odkryj Hyundaia i20 Nowej Generacji.

Przyjrzyj się odświeżonej stylistyce i wiodącym w segmencie funkcjom i20 Nowej Generacji.

Design

Przyciągaj uwagę w wielkim stylu.

Elegancki i wyjątkowy, i20 Nowej Generacji rewolucjonizuje segment klasy B swoim emocjonalnym i sportowym designem. Szerszy i dłuższy, z dachem niższym od swoich poprzedników, jest pierwszym w Europie samochodem zainspirowanym nowym językiem projektowania marki Hyundai – Sensous Sportiness – harmonijnym połączeniem energetycznych proporcji, stylu i technologii.

 1. Nowy Hyundai i20, widok z boku podkreślający jego dynamiczny profil.

  Charakterystyczne, dynamiczne światła.

  Nowe LED-owe reflektory są dynamicznie podkreślone przez ostre światła do jazdy dziennej, które wizualnie łączą się z tyłem samochodu, nadając mu wyjątkowy wygląd.

 2. Zbliżenie na grill nowego Hyundaia i20, widoczny z prawej strony.

  Przód i środek: w sportowym stylu.

  Charakterystyczny przedni zderzak jest podkreślony wylotami powietrza oraz odważnym, nowym kaskadowym grillem, który robi potężne pierwsze wrażenie.

 3. Zbliżenie na tylne światła nowego Hyundaia i20 z widocznym logo Hyundai.

  Wyjątkowy design świateł.

  Tylne reflektory LED-owe w kształcie litery Z płynnie łączą się z tyłem, podkreślając wyjątkową sylwetkę samochodu.

  Najwyższa jakość nowoczesnego wnętrza.

  Projektanci marki Hyundai nadali i20 Nowej Generacji świeży, nowy wygląd. Samochód dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawia nowoczesne i przestronne wrażenie.

  1. Deska rozdzielcza nowego Hyundaia i20 z nowymi poziomymi łopatkami i odpowietrznikami powietrza po stronie pasażera.

   Elegancka deska rozdzielcza.

   Poziome listwy, dzięki którym konsola wydaje się szersza, nadają jej niekonwencjonalnego, stylowego charakteru i podkreślają elegancki design.

  2. Zbliżenie na kierownicę w nowym Hyundaiu i20 i 10.25-calowy ekran dotykowy.

   Sportowa 4-ramienna kierownica.

   Bądź pod kontrolą i nie trać łączności dzięki przełącznikom umieszczonym na sportowej kierownicy.

  3. Deska rozdzielcza nowego i20, kierownica i 10,25-calowy ekran dotykowy.

   Dwa ekrany o przekątnej 10,25 cala.

   Nowy cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala oraz środkowy 10,25 calowy ekran dotykowy są najważniejszym punktem zaawansowanego technologicznie wnętrza.

   Łączność

   Wiodące w segmencie funkcje łączności.

   Ciesz się zaawansowanymi technologicznie funkcjami łączności takimi jak bezprzewodowa funkcja screen mirroring oraz funkcja dzielenia ekranu, dostępna na dwóch wizualnie połączonych 10,25 calowych ekranach. Dzięki systemowi łączności Bluelink możesz kontrolować swój samochód za pomocą swojego telefonu – lub głosu. System rozpoznawania mowy online oraz funkcje, dzięki którym Twoja jazda będzie jeszcze wygodniejsza i przyjemna, zapewnią Ci bezproblemową łączność z i20 Nowej Generacji.

   Widok 10,25-calowego centralnego ekranu dotykowego w Hyundaiu i20

   10,25 calowy centralny ekran dotykowy.

   Dla jeszcze większej elegancji wnętrza i przyjemności użytkowania, 10,25 calowy zestaw wskaźników cyfrowych i centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala są wizualnie połączone.

   Hyundai i20. System łączności Bluelink®.

   Technologia Bluelink firmy Hyundai używa wbudowanego systemu telematyki, aby zapewnić najnowocześniejsze usługi łączności Hyundai Live, takie jak informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym lub o dostępnych miejscach parkingowych. Za pomocą aplikacji Bluelink możesz zdalnie otwierać i zamykać nowego i20 oraz z łatwością zlokalizować swój samochód, gdy nie pamiętasz gdzie go zaparkowałeś. Aplikacja powiadomi Cię o próbie włamania, za jej pomocą możesz również sprawdzić ciśnienie w oponach.

   Zbliżenie na 10,25- calowy ekran dotykowy AVN z systemem nawigacji na ekranie.

   Łączność przy ustalaniu trasy.

   Dzięki tej funkcji trasa nie jest już wyznaczana przez procesor wewnątrz urządzenia nawigacyjnego ale przez potężny serwer w chmurze Hyundai. To umożliwia dokładniejszą prognozę ruchu na drodze, bardziej precyzyjne ustalenie czasu dotarcia na miejsce oraz niezawodne modyfikacje trasy podczas jazdy.

   Człowiek używający systemu Last Mile Guidance stojąc na przejściu dla pieszych na ulicy.

   Nawigacja po zaparkowaniu.

   Możesz zaparkować Nowego i20 jeszcze przed dotarciem na miejsce parkowania, jeśli jesteś w promieniu 200m-2km od niego. Możesz powierzyć nawigację aplikacji Bluelink, która posługując się rozszerzoną rzeczywistością, pokieruje Cię dokładnie tam gdzie chciałeś dojechać.

   1. Screenshot aplikacji Bluelink: zdalne otwieranie i zamykanie drzwi

    Zdalne otwieranie i zamykanie drzwi.

    Zapomniałeś zamknąć samochód? Nie martw się, i20 Nowej Generacji powiadomi Cię o tym, wysyłając powiadomienie na Twój telefon. Następnie, używając specjalnego kodu PIN w aplikacji Bluelink, możesz zdalnie zablokować swój pojazd.

   1. 1
   1. Screenshot aplikacji Bluelink: wybierz cel podróży

    Wybierz cel podróży.

    Jeśli Twój i20 Nowej Generacji wyposażony jest w nawigację, za pomocą usługi Bluelink możesz wybrać swój cel podróży, jeszcze przed wejściem do samochodu. Bluelink zdalnie zsynchronizuje Twoją nawigację z obranym kierunkiem. Ty tylko wsiadasz i jedziesz.

   1. 1
   1. Screenshot aplikacji Bluelink: znajdź samochód

    Znajdź samochód.

    Zapomniałeś gdzie zaparkowałeś? Po prostu uruchom aplikację Bluelink, która powiadomi Cię o aktualnej lokalizacji Twojego pojazdu – wszędzie na świecie.

   1. 1
   1. Screenshot aplikacji Bluelink: powiadomienie o włączeniu alarmu

    Powiadomienie o włączeniu alarmu.

    Bluelink cały czas czuwa i pilnuje Twojego samochodu. Jeśli ktoś spróbuje włamać się do pojazdu, aplikacja natychmiast Cię o tym poinformuje.

   1. 1
   1. Screenshot aplikacji Bluelink: raporty o stanie pojazdu

    Raporty o stanie pojazdu.

    Dla jeszcze większego spokoju ducha możesz przeprowadzić zdalną kontrolę diagnostyczną Twojego samochodu za pomocą aplikacji Bluelink. Raport o stanie pojazdu pokaże Ci informacje m.in o ciśnieniu w oponach, awariach, poduszkach powietrznych czy systemie hamowania.

   1. 1
   1. Screenshot aplikacji Bluelink: status pojazdu

    Status pojazdu.

    Potrzebujesz benzyny? Sprawdź to w aplikacji. Ciesz się zdalnym dostępem do wszystkich informacji o Twoim samochodzie, w każdym momencie, m.in. o ilości paliwa, otwartych drzwiach, oknach lub bagażniku.

   1. 1

   Osiągi

   Wybór silnika dla jeszcze większej efektywności.

   Wybierz spośród dwóch silników z 3 możliwymi wariantami skrzyni biegów. Po raz pierwszy dostępny jest 48-woltowy, hybrydowy układ napędowy, opcjonalnie w wersji 100 KM lub standardowo w wersji 120 KM. 48-woltowy napędowy układ hybrydowy przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa i emisji CO2 o 3-4%. Dostępny również jest benzynowy silnik 1.2 MPI o mocy 84 KM oraz turbodoładowany silnik 1.0 T-GDI o mocy 100 KM.

   Zdjęcie wydajnego silnika w nowym Hyundaiu i20

   48-woltowy, hybrydowy układ napędowy.

   Oszczędź paliwo i zmniejsz emisję z 48-woltowym hybrydowym układem napędowym, który wspiera silnik spalinowy za pomocą dodatkowego momentu obrotowego podczas przyśpieszania.

   Zdjęcie inteligentnej manualnej skrzyni biegów w nowym Hyundaiu i20

   Inteligentna manualna skrzynia biegów (iMT).

   Zaprojektowana aby zmniejszyć emisję i zwiększyć wydajność paliwa, iMT odłącza silnik od skrzyni biegów po zwolnieniu przez kierowcę pedału przyspieszenia, umożliwiając przejście samochodu w tryb wybiegu i oszczędzanie paliwa.

   Bezpieczeństwo

   Najbardziej kompleksowy pakiet bezpieczeństwa.

   Hyundai i20 Nowej Generacji wyposażony jest w nowoczesny system wspomagania kierowcy Hyundai SmartSense – najbardziej wszechstronny pakiet bezpieczeństwa wśród samochodów klasy B, zapewniając Ci bezpieczeństwo i pokój ducha. Wiele dostępnych funkcji przewyższa to, czego spodziewasz się po samochodzie z tego segmentu.

   1. Animacja systemu Smart Cruise Control

    Inteligentny tempomat (NSCC).

    Navigation-based Smart Cruise Control (NSCC). Wykorzystuje zupełnie nowy system nawigacji do przewidywania zbliżających się zakrętów lub prostych na autostradach i dostosowuje prędkość pojazdu w celu bezpieczniejszej jazdy.

   2. Animacja systemu LVDA

    Ostrzeganie o odjechaniu poprzedzającego pojazdu (LVDA).

    Ta inteligentna funkcja przydatna podczas jazdy miejskiej powiadomi kierowcę o nagłym ruchu poprzedzających go pojazdów, które stały w stanie spoczynku na światłach lub w korku.

   3. Animacja systemu ISLA

    Inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości (ISLA).

    Ta funkcja ostrzega kierowcę dźwiękowo lub wizualnie, gdy przekroczy on limit prędkości. W połączeniu z ręcznym ogranicznikiem prędkości ISLA może automatycznie dostosować prędkość samochodu.

    Wygoda

    Przestronność i pełna łączność bezprzewodowa.

    Większy i lepszy – Hyundai i20 Nowej Generacji ma wszystko czego potrzebujesz. Jest wygodniejszy - dzięki bezprzewodowej funkcji screen mirroring i opcji bezprzewodowego ładowania telefonu. Ma więcej miejsca w bagażniku, dzięki czemu możesz zapakować do niego wszystko czego potrzebujesz. A 8 głośników w systemie audio firmy Bose zapewnia wspaniałe wrażenia gdy chcesz pogłośnić muzykę i śpiewać.

    1. Zbliżenie na bagażnik nowego Hyundaia i20

     Przestronny bagażnik.

     Przestrzeń bagażowa w Nowym i20 łącznie wynosi 351 litrów i w porównaniu do swoich poprzedników, została zwiększona aż o 25 litrów. Jeszcze więcej miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny, teraz spakujecie się na wszystkie wspólne przygody.

    2. Głośnik z logo Bose w nowym Hyundaiu i20

     Premium system audio.

     Ciesz się doskonałą jakością dźwięku dzięki systemowi audio Bose Premium. Osiem głośników, w tym subwoofer, zapewnią niesamowite emocje podczas każdej podróży.

    3. Zbliżenie na 10,25-calowy ekran nawigacji z Apple CarPlay i Android Auto

     Wiodące w segmencie funkcje łączności.

     Usługa mirror i bezprzewodowe ładowanie. Wszystko to zapewni Ci 10,25 calowy ekran dotykowy z AppleCarPlay i Android Auto. Bezprzewodowa ładowarka również znajduje się w wyposażeniu samochodu.