Dynamiczny design.

Nikt nie powiedział, że obniżanie emisji ma być nudne. Połączenie wyjątkowej aerodynamicznej sylwetki i dynamicznych elementów designu sprawiło, że Hyundai IONIQ Plug-in wprowadza ekscytację do świata elektromobilności.

Stylistyka

Aerodynamiczna sylwetka.

Stylistyka nadwozia nowego Hyundaia IONIQ Plug-in została zaprojektowana, aby zapewniać jak najmniejszy opór powietrza i maksymalną wydajność. Hyundai IONIQ Plug-in jest jednym z najbardziej aerodynamicznych samochodów na rynku i jego współczynnik oporu powietrza wynosi zaledwie 0,24. Eleganckie linie i innowacyjne technologie łączą siły, by zminimalizować zarówno opór powietrza, jak i poziom emisji spalin.

 1. Przedni grill.

  Nowa osłona chłodnicy o dynamicznym wyglądzie wyróżnia się przestrzennym i dynamicznym wzorem siatki, a srebrna listwa na dolnej krawędzi zderzaka podkreśla wyrafinowany styl samochodu.

 2. Przednie światła LED.

  Nowe przednie reflektory LED poprawiają wygląd i widoczność. Samochód zyskuje bardziej dynamiczny styl, a kierowca lepszą widoczność w nocy i poczucie bezpieczeństwa.

 3. Aluminiowe felgi.

  Nowe felgi aluminiowe 16” zaprojektowanie specjalnie dla modelu IONIQ Plug-in.

  Wnętrze

  Przestronne i wyrafinowane.

  Nowy IONIQ Plug-in zyskał nowe przejrzyste wnętrze, kuszące mnóstwem nowych możliwości. Ciesz się praktycznością 5-drzwiowego nadwozia, które zapewnia wysoki poziom komfortu. Wnętrze skomponowano z przyjaznych środowisku materiałów, takich jak organiczna trzcina cukrowa czy kamień wulkaniczny.

  1. Materiałowe wnętrze w kolorze Fossil Grey.

   Do wnętrza w tonacji Fossil Grey można wybrać tapicerkę materiałową lub z naturalnej skóry ze stylowymi pikowaniami.

  1. 1
  1. Skórzane wnętrze Fossil Grey.

   Do wnętrza w tonacji Fossil Grey można wybrać tapicerkę materiałową lub z naturalnej skóry ze stylowymi pikowaniami.

  1. 1
  1. Skórzane wnętrze Shale Grey.

   Wnętrze w kolorze Shale Grey jest dostępne z fotelami z naturalnej skóry.

  1. 1