Aerodynamiczna stylistyka.

Nowy design, bardzo niskie zużycie paliwa, najnowocześniejsze zaawansowane systemy aktywnego bezpieczeństwa i wspomagania jazdy – nowy IONIQ Hybrid jest jeszcze lepszy. Wszystko bez potrzeby zewnętrznego ładowania akumulatorów, zmiany stylu jazdy i jakichkolwiek kompromisów. Dynamiczny tandem nowoczesnego silnika benzynowego i elektrycznego, które łączą siły, by zapewniać maksymalną wydajność i budzące podziw osiągi.

Elektryzująca hybryda.

Wznieś się na wyższy poziom. Nowy Hyundai IONIQ Hybrid, oferuje światowej klasy wydajność, wyposażony zarówno w silnik benzynowy, jak i w pełni równoległy hybrydowy układ napędowy. Co więcej, hamowanie regeneracyjne naładuje akumulator za Ciebie.

 1. Zbliżenie na silnik 1.6 GDI.

  Niezwykła wydajność paliwa.

  Nowy IONIQ Hybrid wykorzystuje energię elektryczną aby zwiększyć wydajność paliwa - teraz możesz dojechać dalej na jednym litrze benzyny. Najlepszą częścią jest to, że nawet nie musisz ładować akumulatora. Hamowanie regeneracyjne robi to za Ciebie.

 2. Nowy Hyundai IONIQ Hybrid widziany z boku.

  Odświeżona stylistyka.

  Aerodynamiczna sylwetka nowego Hyundaia IONIQ Hybrid została zoptymalizowana dzięki zastosowaniu nowych elementów, które poprawiają jego wyrafinowany wygląd. Nowa dynamicznie wyglądająca osłona chłodnicy harmonijnie współgra z nowymi reflektorami LED i światłami do jazdy dziennej LED.

 3. System wspomagania kierowcy.

  Hyundai SmartSense.

  Hyundai IONIQ Hybrid jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie najnowszych technologii i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju.

  Aerodynamiczna stylistyka.

  Stylistyka nadwozia nowego Hyundaia IONIQ Hybrid została zaprojektowana, aby zapewniać jak najmniejszy opór powietrza i maksymalną wydajność. Hyundai IONIQ Hybrid jest jednym z najbardziej aerodynamicznych samochodów na rynku i jego współczynnik oporu powietrza wynosi zaledwie 0,25. Eleganckie linie i innowacyjne technologie łączą siły, by zminimalizować zarówno opór powietrza, jak i poziom emisji spalin

  Napęd hybrydowy

  Hyundai IONIQ Hybrid jest wyposażony w silnik benzynowy, elektryczny oraz potężny akumulator litowo – polimerowy, który zapewnia niesamowitą oszczędność paliwa i ograniczenie emisji. IONIQ Hybrid płynnie przełącza się między silnikiem elektrycznym a tradycyjnym silnikiem benzynowym, który jest częścią odzyskującego energię układu hamulcowego.

  System łączności Bluelink® .

  Nowy Hyundai IONIQ został wyposażony w system Hyundai BlueLink®, który przez połączenie aplikacji z pojazdem i pokładową telematyką pozwala kierowcy na zdalne sterowanie wieloma funkcjami samochodu. Darmowa 5-letnia subskrypcja Hyundai LIVE zawarta jest w 10,25-calowym systemie AVN.

  5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, nowy IONIQ Hybrid jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie. Ponadto doskonały polimerowy akumulator litowo-jonowy modelu IONIQ Hybrid został objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej.