Na rynku motoryzacyjnym działamy od początku lat 90-tych, natomiast od jesieni 2006 roku poszerzyliśmy działalność w zakresie sprzedaży i serwisowania samochodów marki Hyundai w nowym, przestronnym i wyposażonym w najnowsze urządzenia diagnostyczne punkcie w Tychach.


W salonie sprzedaży oferujemy pełną gamę samochodów Hyundai dostępnych aktualnie w sprzedaży na rynku polskim. To w naszym salonie możecie Państwo zapoznać się z każdym modelem samochodu oraz uzyskać pełną i profesjonalną informację na temat specyfikacji, wyposażenia i cen wybranych modeli Hyundai. Sprzedawcy w salonie ułatwią Państwu wybór właściwego pojazdu oraz doradzą przy zakupie dodatkowego wyposażenia.
Godziny otwarcia naszego salonu: Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 18.00, Sobota: 9.00 - 15.00

 

Oprócz tego posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów kredytowych, leasingowych oraz preferencyjne pakiety ubezpieczeń, które pomogą sfinansować Państwu zakup pojazdu. To w naszym salonie wynegocjują Państwo najlepszą ofertę zakupu samochodu. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pojazdy testowe, którymi można odbyć jazdę próbną i osobiście przekonać się o zaletach samochodów marki Hyundai.

Posiadamy:

  • Pełną Autoryzowaną Stację Obsługi samochodów Hyundai
  • Sklep z częściami
  • Serwis blacharsko - lakierniczy
  • Salon sprzedaży samochodów Hyundai

Wykonujemy ekspresowe, bezgotówkowe naprawy powypadkowe i dysponujemy własną pomocą drogową.
Na terenie firmy znajduje się parking strzeżony dla pojazdów powypadkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu!